www.isimkolay.com
Online CRM, Ön Muhasebe, Stok Takibi, İnsan Kaynakları ve daha fazlası
Müşterileri etkileşimlerinizi, teklif ve siparişlerinizi, faturalama işlemlerinizi, gelir giderlerinizi, kasa banka hareketlerinizi, ürün ve hizmetlerinizi, stoklarınızı, personelinizin özlük bilgilerini, bordrolarını ve daha fazlasını tek platformdan yönetin.
16 gün Ücretsiz deneyin
memnun kalırsanız devam edin
Teknopark İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havaalanı Sanayi Mahallesi Havaalanı İç Yolları Dış Kapı No:3 5.Blok Zemin Kat Oda No: Z20 34912 Pendik / İstanbul

FİGES A.Ş. firmasının iletişim bilgilerine (telefon, email, faks, web sayfası, konum, firmatanıtımı, adres, yetkili vd.) bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Firmaya (0216) 999-9030 numaralı telefondan yada infofiges.com adresinden ulaşabilirsiniz. Firma İstanbul / Pendik şehrinde olup Teknopark İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havaalanı Sanayi Mahallesi Havaalanı İç Yolları Dış Kapı No:3 5.Blok Zemin Kat Oda No: Z20 34912 Pendik / İstanbul adresinde bulunmaktadır. Yandaki haritadan firma konumuna ulaşabilirsiniz. Enlem Boylam bilgilerine ulaşamadığımız firmaların konumu adresten bulunduğu için tam olarak konumu yansıtmayabilir. Firma tanıtımı; FİGES A.Ş. 1990 yılında kurulmuş bir mühendislik firmasıdır. Tasarım, analiz ve test mühendislerinden oluşan uzman kadrosuyla Savunma, Havacılık ve Otomotiv sektöründe konsept tasarımından prototip imalatına kadar bir alanda anahtar-teslim proje hizmetleri vermektedir.FİGES?in ofisleri İstanbul-Tuzla Tersaneler Bölgesinde, Bursa Uludağ Üniversitesi Ulutek Teknoloji Geliştirme Bölgesi´nde, Ankara´da ODTÜ & OSTİM Teknokent´te, ve İzmir Tepekule İş Merkezi´nde yer almaktadır.FİGES A.Ş. aynı zamanda, dünyanın önde gelen sonlu elemanlar yazılımı ANSYS Multiphysics´in ve MATLAB & Simulink´in Türkiye´deki temsilcisi olup, bu yazılımlar ile ilgili pazarlama, satış, eğitim ve teknik destek hizmetleri vermektedir.FİGES olarak üstlendiğimiz misyonumuz bilgisayar destekli mühendislik (CAE) ve sistem modelleme alanında yüksek kaliteli;?Yazılım ve donanımlar sunmak,?Ürünlerimiz için gereken teknik desteği en iyi şekilde sağlamak,?Eğitim, proje ve danışmanlık hizmetleri sunmaktır.

Firma Kategorileri

1 Yorum

comments-thumb-2
Yönetici
Ekim 28, 2016

Firma hakkındaki görüşlerinizi aşağıda bulunan
form yardımıyla paylaşabilirsiniz.

Oylayın ve Yorum Yazın

.

Değerlendirmeniz